سه‌شنبه , می 18 2021
خانه / رهبر انقلاب / پست جدید اینستاگرام سایت رهبر انقلاب
5558223 520x330 - پست جدید اینستاگرام سایت رهبر انقلاب

پست جدید اینستاگرام سایت رهبر انقلاب

پست جدید اینستاگرام سایت رهبر انقلاب

رهبر انقلاب فرمودند: نیروی قدس بزرگترین عامل مؤثر در جلوگیری از دیپلماسی انفعالی در منطقة غرب آسیا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صفحه اینستاگرام سایت رهبر انقلاب، در پستی با هشتگ خطای بزرگ، بخشی از بیانات رهبر انقلاب در واکنش به انتشار فایل صوتی وزیر امور خارجه را منتشر کرد. در این پست به نقل از معظم له آمده است؛

البته از بعضی از مسئولین کشور هم این روزها حرفهایی شنیده شد که برای انسان مایه‌ی تعجب و مایه‌ی تأسف است. شنیدیم که رسانه‌های دشمن و مخالف جمهوری اسلامی هم این حرفها را پخش کردند. این حرفها را انسان واقعاً متأسف میشود وقتی که می شنود. بعضی از این حرفها تکرار حرفهای خصمانه دشمنان ماست، تکرار حرفهای آمریکا است. حالا مثلاً فرض کنید آمریکایی ها سالها است از نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه به شدت ناراحت و ناراضی‌اند، از نیروی قدس ناراحت بودند به خاطر این، از شهید سلیمانی ناراحت بودند به خاطر این، شهید سلیمانی را به شهادت رساندند به خاطر این، هر چیزی که عامل نفوذ معنوی جمهوری اسلامی در منطقه باشد برای آنها بد است. ما نباید حرفی بزنیم که این معنا را داعی کند که ما داریم حرف آنها را تکرار میکنیم، چه درباره نیروی قدس، درباره شخص شهید سلیمانی.

برنامه‌های سیاست کشور تشکیل شده از انواع برنامه‌های اقتصادی، برنامه‌های نظامی، برنامه‌های اجتماعی، برنامه‌های علمی و فرهنگی، برنامه های اجتماعی از جمله مناسبات دیپلماسی و مناسبات خارجی، اینها همش با همدیگر مجموع اینها سیاست یک کشور را تشکیل میدهد، همه با هم باید تلاش کنند، همه با هم باید پیش بروند، اینی که این بخش، آن بخش دیگر را نفی بکند، آن این را نفی بکند این اصلاً معنی ندارد، این خطای بزرگی است که از مسئول جمهوری اسلامی، مسئولین جمهوری اسلامی نباید این خطا سر بزند.

ببینید | سخنگوی وزارت خارجه: جلوی عاقل شدن آمریکا را نخواهیم گرفت

انصافاً نیروی قدس بزرگترین عامل مؤثر در جلوگیری از دیپلماسی انفعالی در منطقة غرب آسیا است، نیروی قدس در منطقه‌ی غرب آسیا یک سیاست مستقل جمهوری اسلامی را و سیاست عزت‌مدار جمهوری اسلامی را تحقق بخشیده و غربی‌ها اصرار دارند که سیاست خارجی کشور متمایل به آنها و زیر پرچم آنها باشد آن هم به شکل تبعیت. چون سال‌ها اینجور بوده است.

پست جدید اینستاگرام سایت رهبر انقلاب

27215

قالب وردپرس

درباره‌ی جواد عصمتی

حتما ببینید

5563801 310x165 - ببینید | خارج شدن قطار و آتش گرفتن آن در آمریکا

ببینید | خارج شدن قطار و آتش گرفتن آن در آمریکا

در سومین حادثه قطار در آمریکا‏, روز یکشنبه یک قطار باری حامل مواد خطرناک در …

دیدگاهتان را بنویسید