خانه / روشنگری / اخبار فرهنگی و اجتماعی / مسلمانان نباید به جنایت های اسرائیل بی تفاوت باشند/ با صبر بر تحریم ها غلبه می‌کنیم

مسلمانان نباید به جنایت های اسرائیل بی تفاوت باشند/ با صبر بر تحریم ها غلبه می‌کنیم


مولوی محمدحسین گرگیج مسلمانان نباید به جنایت های اسرائیل بی تفاوت باشند/ با صبر  بر تحریم ها غلبه می‌کنیم

به این مطلب امتیاز دهید

شما قبلا به این مطلب رای داده اید

۰%
۰%
بازدید

مولوی محمدحسین گرگیج در بخش پایانی مراسم نمازجمعه (۲۰ اردیبهشت ۹۸) شهرستان آزادشهر گفتند: حملات اخیر رژیم صهیونیستی به باریکه غزه جنایت بزرگی بود که بسیاری از مردم بی گناه در ماه مبارک رمضان به شهادت رسیدند که با مقاومت مردم غیور فلسطین پس از دو روز اعلام آتش بس شد.

 

این عالم سرشناس اهل سنت کشور خطاب به سران کشورهای اسلامی خاطرنشان ساخت: بنده به سران کشورهای اسلامی هشدار می دهم خداوند از بی تفاوتی شما نسبت به کشتار مردم مظلوم فلسطین سوال خواهند کرد ما باید به گونه ای عمل کنیم که مستکبران دنیا از نام اسلام و مجاهدین همواره بیم و هراس داشته باشند و هرگز اجازه گستاخی و تجاوز به ممالک اسلامی را به خود ندهند.

 

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش ضمن تأکید بر حفظ وحدت و انس امت اسلامی تصریح کرد: مسلمانان نباید بی تفاوت باشند زیرا قرآن به ما اجازه دفاع داده است. پس مسلمانان باید متحد و یکپارچه شوند تا هیچ مستکبری در دنیا جسارت رویارویی با کشورهای اسلامی را نداشته باشد؛ مردم فلسطین را تنها نگذاریم و هنگامی که با حمله و یا جنایتی از سوی رژیم صهیونیستی با پشتیبانی استکبار جهانی مواجه می شوند از آنان دفاع کنیم.

 

* با صبر و پرهیزگاری می توان بر تحریم های آمریکا غلبه کرد

مولوی گرگیج در ادامه با اشاره به افزایش تحریم های علیه جمهوری اسلامی از سوی ایالات متحده آمریکا آن را ظالمانه دانسته و تأکید کرد: آمریکا با اِعمال تحریم ها قصد تعذیب ملت شریف ایران را دارد که ان شاء الله ناکام خواهد ماند اگر مردم و مسئولین صبر و تقوا داشته باشند بر تمامی تحریم ها و فشارها غلبه خواهند کرد.

 

مدیر دارالعلوم فاروقیه گالیکش خطاب به مسئولین گفت: وظیفه مسئولین امر این است که تقوا را پیشه کنند و اگر خدمت گذار حقیقی مردم باشند تنها نخواهند ماند زیرا خداوند در کنار ما هست؛ آمریکا همان طور که در صحرای طبس ناکام ماند یقینا بدانید در این تحریم ها نیز شکست خواهد خورد.

 

ایشان با بیان این که “آمریکا ولی امر دنیا نیست که همگان تحت سیطره اش قرار گیرند” افزود: به عقیده بنده ضرر این تحریم ها بیشتر متوجه خود آمریکا خواهد شد اگر با کشورهای اسلامی به ویژه جمهوری اسلامی ایران روابط حسنه متعادلی داشتند این گونه متحمل خسارت و زیان نمی شدند و ان شاء الله اگر صبر و استقامت داشت باشیم پیروز خواهیم شد.

 

۱۰۶

jc313.ir:منبع

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

موضع‌گیر‌ی برخی از علمای اهل سنت در قبال شبکه وهابی کلمه

به این مطلب امتیاز دهید شما قبلا به این مطلب رای داده اید ۱۰۰% ۰% …

پاسخی بگذارید