یکشنبه , مارس 7 2021
خانه / تغذیه و سلامتی / فواید عشق رشاد به روابط بین تجربیات شخصی و علمی
الرشاد للمفاصل 600x330 - فواید عشق رشاد به روابط بین تجربیات شخصی و علمی

فواید عشق رشاد به روابط بین تجربیات شخصی و علمی

عشق به شاهی یکی از مواد طبیعی گیاهی است ، زیرا آنها بذر یک گیاه هستند که از قسمت هایی از آن برای تهیه دارو استفاده می شود ، بنابراین آیا در مورد این موضوع تعجب می کنید فواید عشق رشاد به مفاصل و استخوان ؟ چه هستند فواید عشق رشاد به خرما برای سلامت مفاصل همچنین؟ و انجام می دهد فواید عشق رشاد به استخوان ها تایید شده؟ برای آگاهی از پاسخ این سالات مقاله را دنبال کنید.

فواید عشق رشاد به مفاصل

در گذشته از آن استفاده می شد عشق رشاد عصاره های آن توسط مردم گجرات برای درمان بیماری های التهابی مانند ساخته می شود آرتروزبنابراین ، برای ارزیابی فعالیت ضد التهابی آن در یک آزمایش ، موشهای صحرایی آلبینو چارلز فوستر انتخاب و آزمایشات در سه گروه ، دوز درمانی ، گروه دو دوز و گروه کنترل انجام شد.

در ادم پنجه ناشی از کاراگینان ، داروی مورد آزمایش فعالیت ضد التهابی متوسطی ایجاد کرد ، با این حال ، این اثر به دلیل تفاوت در داده های گروه کنترل ، از نظر آماری معنی دار نبود و در ورم پنجه ناشی از فرمالدئید ، در موش ، دارو اثرات سرکوبگرانه متوسط ​​تا قابل توجهی ایجاد کرد. این نشان می دهد این که عشق به شیرخوار یک اثر آنتاگونیستی قوی در تکثیر فیبروبلاست دارد و همچنین ممکن است در اصلاح بافت همبند نیز تأثیر بگذارد.

اما باید در نظر داشت که این مطالعه بر روی موش ها انجام شده است و ما هنوز هم نیاز به مطالعات بالینی بیشتری در مورد انسان داریم.

مزایای انیسون با معده خالی چیست؟

فواید عشق رشاد به مفاصل آزمایش شده

چون محبوب است از عشق رشاد استفاده کن در برخی از کشورهای عربی به عنوان یک عامل بهبودی خوب در اسکلت انسان ، با مشاهدات مثبتی که پزشکان و افراد طب سنتی در مورد بهبود و ترمیم سریع شکستگی ها با مصرف دانه های شاهی مشاهده کرده اند ، این مشاهدات توجه دانشمندان را برای انجام مطالعه با هدف اثبات آن در آزمایشگاه برانگیخته است.

بنابراین ، آنچه در اینجا منظور می شود نه تنها تجربه شخصی بلکه آزمایشات علمی است ، این آزمایش علمی با تحریک شکستگی در وسط استخوان ران چپ 6 خرگوش بالغ سفید نیوزیلندی انجام شد ، به دو گروه تقسیم شده ، یک گروه آزمایش و یک گروه کنترل ، خرگوشهایی که آزمایش شدند بعد از یک دوره تغذیه شدند یک روش مختصر با دانه های شاهی مخلوط با رژیم غذایی طبیعی خرگوش ها ، در حالی که هیچ دانه ای به گروه کنترل داده نشد.

اشعه ایکس شکستگی در هفته های 6 و 12 بعد از عمل برای ارزیابی ترمیم شکستگی و ترمیم اسناد انجام شد و گروه آزمایش در مقایسه با گروه کنترل از نظر آماری افزایش قابل توجهی در بهبود شکستگی را تجربه کردند و در این تحقیق نتیجه گیری شد که بذر شاهی تأثیر مهمی در بهبود شکستگی خرگوش دارد. اثرات آن در انسان به عنوان یک ماده طبیعی شناخته شده برای بهبود شکستگی در طب سنتی مورد حمایت قرار گرفته است ، اما البته ممکن است اثرات بالینی قابل توجه دیگری نیز داشته باشد که نیاز به مطالعه بیشتر در مورد انسان دارد.

فواید عشق رشاد به شکر و مهمترین مضرات آن

https://www.youtube.com/watch؟v=ryeqTZjX03Y

فواید عشق رشاد به استخوان ها

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی ، اهمیت قرص های شاهی در اینجا این است که حاوی 81 میلی گرم کلسیم در هر 100 گرم است. کلسیم بدون شک ، تراکم مفاصل و استخوان ها را افزایش می دهد و آنها را تقویت می کند ، همچنین در پیشگیری از پوکی استخوان هنگام پیری ، حاوی 37 میلی گرم منیزیم کمبود آن یک عامل خطر برای آرتروز و پوکی استخوان است.

فواید عشق رشاد با خرما برای مفاصل

برخی از نظرات نشان می دهد که خوردن عشق راشاد با خرما با خیساندن یا روش های دیگر به تقویت و تقویت سلامت استخوان ها و مفاصل کمک می کند ، اما ما به شواهد علمی و تحقیقاتی نیاز داریم که این فواید و اثر بخشی آنها را برای استخوان ها تأیید کند.

در مورد محتوای تغذیه ای خرما و عشق راشاد ، هر دوی آنها حاوی مواد معدنی کلسیم و منیزیم هستند که برای تقویت استخوان ها و محافظت از آنها در برابر شکنندگی بسیار مهم هستند ، اما اگر می خواهید این قرص ها را به منظور درمانی با خرما بخورید ، ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید و مقدار مصرف آن را دریابید. مناسبت.

اکنون خوانندگان گرامی ، پس از اطلاع از فواید این گیاه و فواید آن با خرما ، در صورت داشتن هرگونه س otherال دیگر ، می توانید با یکی از پزشکان ما مشورت کنید. .

.

درباره‌ی جواد عصمتی

حتما ببینید

310x165 - Sidr در حفظ سلامت بدن سودمند است

Sidr در حفظ سلامت بدن سودمند است

Sidr گیاهی است که در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری به عنوان دارو و غذای …

دیدگاهتان را بنویسید