خانه / رهبری / بنای سازش در برابر ائتلاف پوشالی دشمنان نداریم

بنای سازش در برابر ائتلاف پوشالی دشمنان نداریم


گرگان- فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که گفتمان مقاومت برگرفته از آرمان سیدالشهدا است، گفت: بنای سازش در برابر ائتلاف پوشالی دشمنان نداریم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین معروفی ظهر چهارشنبه در جمع فعالان اصناف گرگان اظهارکرد: ایثار ما در دفاع مقدس موجب ایجاد وحدت شد و امروز هم نیاز جامعه ما همین است.

وی افزود: گفتمان مقاومت برگرفته از آرمان سیدالشهدا است و بدانید که امام حسین (ع) متعلق به همه بشریت است.

معروفی ادامه داد: ما اربعین را مقدمه ظهور می دانیم و معتقد هستیم مانوری بالاتر از اربعین نیست چراکه اربعین حقیقت قرآن و اهل بیت است.

وی بیان کرد: استقبال مردمی از حماسه اربعین نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته که نشان از این دارد که دسیسه های دشمن نقش بر آب شده است.

معروفی اضافه کرد: در طول تاریخ هیچ ائتلافی بزرگتر از ائتلاف کفر در برابر اباعبدالله(ع) نبود، اما سیدالشهدا با وجود هم تحریم ها و محدودیت ها تسلیم کفر نشد.

وی گفت: امروز هم با ائتلاف پوشالی دشمنان و محدودیت ها و تحریم ها بنای تسلیم و سازش با دشمنان نداریم زیرا الگوی ما سیدالشهدا(ع) است.

معروفی اظهارکرد: خط مرز انقلاب اسلامی در پشت دروازه های رژیم غاصب صهیونیستی است و امروز عراق و سوریه و لبنان در دایره انقلاب اسلامی قرار دارند.

وی بیان کرد: سپاه تاکنون ۱۷۰۰ واحد مسکونی را در مناطق سیل زده بازسازی کرده و ساخت ۴۵۰ واحد در حال انجام است و با کمک یکی از بانک ها ۵۰ مدرسه آسیب دیده را تعمیر و مرمت کرده ایم.

معروفی ادامه داد: از آنجا که معتقد هستیم در حکومت اسلامی آقایی معنا ندارد گفتمان وحدت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

وی همچنین گفت: سپاه نینوا بر اساس گفتمان خدمات اجتماعی در حوزه آبرسانی به روستاهای استان خدمت ارائه می دهد.

فرمانده سپاه نینوای گلستان خطاب به فعالان اقتصادی اتاق اصناف بیان کرد: از شما فعالان اقتصادی اتاق اصناف می خواهم در حوزه ازدواج جوانان وارد شوید تا بتوانیم با ازدواج آسان کمک حال جوانان باشیم.

منبع : مهر نیوز

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

سفر به عراق بدون گذرنامه ممکن نیست

گرگان- مسئول کمیته امنیتی ستاد اربعین گلستان گفت: برای سفر اربعین خروج از مرز تنها …

پاسخی بگذارید