پنج‌شنبه , فوریه 25 2021
خانه / سبک زندگی اهل بیت / واکسن کووید مبتنی بر mRNA بسیار خطرناک است / واکسن‌های مدرنا و فایزر باعث ایجاد پاتوژن و بیماری می‌شوند.
3042251 660x315 - واکسن کووید مبتنی بر mRNA بسیار خطرناک است / واکسن‌های مدرنا و فایزر باعث ایجاد پاتوژن و بیماری می‌شوند.

واکسن کووید مبتنی بر mRNA بسیار خطرناک است / واکسن‌های مدرنا و فایزر باعث ایجاد پاتوژن و بیماری می‌شوند.

بسم الله الرّحمن الرّحيم

و صلّى اللّه على محمّد و آله الطّاهرين و لعنة الله على اعدائهم اجمعين

 

 

 

 

 

 

 

 

گلوبال ریسرچ در مقاله‌ای به قلم ماکیا فریدمن از اعضای اندیشکده مرکز پژوهش‌های جهانی‌شدن و مؤلف کتاب «سرطان: دروغ‌ها، حقایق، و راهکارها» نوشت:

 

 

این یک واکسن نیست. واکسن کووید مبتنی بر آران‌ای پیام‌رسان (mRNA) که همچون قوای نظامی به سرتاسر دنیا ارسال شده است، واکسن نیست. تکرار می‌کنم: این یک واکسن نیست.

 

 

شاید بسیاری چیزها باشد، اما واکسن نیست. ما باید چشمان خود را بر روی این حقیقت بگشاییم که همه‌گیری توطئه‌آمیز بیماری کووید ابعاد تکنوکراتیک و ترابشری نظم نوین جهانی را بقدری شتاب بخشیده که مردم برای دریافت «دارویی» صف می‌کشند که خود یک ابزار شیمیایی، یک سیستم‌عامل، یک پاتوژن ترکیبی، و یک ابزار شیمیایی تولید پاتوژن است.

 

 

واکسن جدید کووید یک گونه کاملاً جدید از فناوری است و بطور بالقوه حتی خطرناک‌تر از یک واکسن سمی معمولی است. ما در این مقاله بطور مفصل به ماهیت این واکسن مبتنی بر mRNA می‌پردازیم.

 

 

 


مخاطبان گرامی، محتوا و ادعاهای مطرح‌شده در این گزارش، صرفاً جهت تحلیل و بررسی رویکردها و دیدگاه‌های اندیشکده‌های غربی منتشر شده است و ادعاها و القائات احتمالی این مطالب هرگز مورد تأیید مشرق نیست.


 

 

آنچه مدرنا و فایزر عرضه کرده‌اند را نمی‌توان واکسن نامید.

دکتر دیوید مارتین و دکتر جودی میکوویتس در یک گفتگوی ویدئویی برملا ساختند که چرا واکسن مبتنی بر mRNA یک واکسن نیست. دکتر دیوید مارتین به برخی نکات بسیار مهم اشاره می‌کند درباره اینکه نمی‌توان آنچه مدرنا و فایزر عرضه کرده‌اند را واکسن نامید، زیرا این محصول چه به لحاظ پزشکی و چه به لحاظ حقوقی یک واکسن نیست:

 

 

«این یک واکسن نیست… از این عبارت استفاده شده تا این محصول از معافیت‌های مرتبط با سلامت عمومی بهره‌مند شود… این یک آران‌ای پیام‌رسان است که به سلول تزریق می‌شود. این یک واکسن نیست! واکسن‌ها معمولاً… تحت قوانین سلامت عمومی… طبق استانداردهای مرکز کنترل و پیشگیری بیماری و اداره غذا و دارو… از یک تعریف حقوقی برخوردارند…

 

 

 

و یک واکسن مشخصاً باید موجب ایجاد ایمنی در درون بدن فرد دریافت‌کننده شود و در عین حال مانع انتقال ویروس شود… آنها به اندازه کافی به وضوح گفته‌اند که رشته mRNA که به سلول تزریق می‌شود، قرار نیست مانع انتقال ویروس شود. این یک شیوه درمانی است. اما اگر به عنوان شیوه درمانی مطرح می‌شد، توجه مسئولان سلامت عمومی را به خود جلب نمی‌کرد. زیرا در آن صورت مردم می‌پرسیدند: «چه شیوه‌های درمانی دیگر موجود هستند؟»

 

قورمه به آشپرخانه - روازاده سایت حکیم دکتر روازاده پدر طب ایرانی اسلامی |

 

 

واکسن فایزر و مدرنا باعث ایجاد پاتوژن می‌شوند.

مرکز پژوهش‌های جهانی‌شدن در ادامه می‌نویسد: استفاده از واژه واکسن غیرمنصفانه است… زیرا چنین چیزی به بحث علنی و آزاد در این باره لطمه می‌زند…

 

 

مدرنا به‌عنوان یک شرکت فعال در حوزه شیمی‌درمانی برای بیماران سرطانی راه‌اندازی شد، نه اینکه واکسن سارس تولید کند …

 

 

اگر ما بیاییم بگوییم که قصد داریم یک شیوه شیمیایی پیشگیری از سرطان ارائه کنیم آنهم به مردمی که سرطان ندارند، همه به ما خواهند خندید، زیرا این ایده احمقانه‌ای است.

 

 

دقیقاً چنین چیزی در خصوص واکسن کووید اتفاق افتاده است! این یک ابزار مکانیکی است که در قالب یک بسته بسیار کوچک فناوری ارائه شده و در بدن انسان تعبیه می‌شود تا سلول‌ها را فعال سازد و آنها را به محل تولید پاتوژن تبدیل کند.

 

تنها دلیل استفاده از عبارت [واکسن] در حقیقت سوءاستفاده از پرونده سال ۱۹۵۰ جیکوبسن است که از زمان نگارش آن به بعد به صورت تحریف‌آمیز جلوه داده شده است.

 

 

اگر با خودمان رو راست باشیم، محصول را همانگونه که هست نام‌گذاری می‌کردیم: یک ابزار پاتوژن شیمیایی که قرار است فرآیند تولید پاتوژن شیمیایی را در درون سلول فعال‌سازی کند. این یک ابزار پزشکی است، نه یک دارو، زیرا با تعریفی که مرکز دستگاه‌ها و سلامت رادیولوژی (CDRH) از ابزار ارائه کرده است، همخوانی دارد.

 

 

واکسن مدرنا و فایزر برای بیمار کردن ساخته شده است.

 

این ابزار برای بیمار کردن شما ساخته شده است… ۸۰ درصد کسانی که در معرض این ویروس ادعایی [سارس ـ کووید ۲] قرار گرفته‌اند، هیچگونه علائمی ندارند… ۸۰درصد کسانی که این محصول به بدنشان تزریق می‌شود، یک عارضه جانبی بالینی را تجربه می‌کنند.

 

پنج سوال و ابهام که وزارت بهداشت و ستاد ملی کرونا باید پاسخ دهند.

 

 

یک ماده شیمیایی به بدنتان تزریق می‌شود تا موجب بیماری شود، نه اینکه یک واکنش ایمنی ـ انتقالی به وجود بیاورد. به عبارت دیگر، هیچ چیز این محصول مانع انتقال چیزی نمی‌شود. این محصول در واقع شما را بیمار می‌کند و این سلول‌های خودتان است که بیمارتان می‌کند».

 

 

جودی میکوویتس ویروس‌شناس آمریکایی نیز در این باره می‌گوید:

«این یک پاتوژن ترکیبی است. آنها عملاً این بخش پاتوژنی از ویروس را به تک تک سلول‌های بدن تزریق می‌کنند… این امر عملاً می‌تواند بطور مستقیم موجب ابتلا به فلج چندگانه، بیماری لوگریگ، آلزایمر شود… این امر می‌تواند روند ابتلا به سرطان را شتاب دهد.»

 

 

واکسن کووید مبتنی بر mRNA بسیار خطرناک است / واکسن‌های مدرنا و فایزر باعث ایجاد پاتوژن و بیماری می‌شوند

 

 

 

 

سیستم‌عامل واکسن مبتنی بر mRNA موسوم به «نرم‌افزار حیات». عکس: مدرنا

مدرنا می‌گوید واکسن کووید یک سیستم‌عامل است.

در بخش دیگری از این مقاله آمده است: واکسن کووید مبتنی بر mRNA یک سیستم‌عامل است که می‌تواند دی‌ان‌ای شما را برنامه‌ریزی کند و بنابراین شما را در قالب یک طرح کلی برنامه‌ریزی کند. آیا چنین چیزی اغراق‌آمیز است؟ به هیچوجه.

 

 

مدرنا در وب‌سایت خود گفته است که پلتفرم فناوری mRNA آنها «نرم‌افزار حیات» است و «بسیار شبیه یک سیستم‌عامل موجود بر روی رایانه عمل می‌کند.» عبارت زیر دقیقاً در وب‌سایت آنها آمده است:

 

«این به گونه‌ای طراحی شده که با برنامه‌های مختلف قابل اجرا باشد. در مورد محصول ما، «برنامه» یا «اپلیکیشن» داروی mRNA ماست ــ توالی mRNA بی‌همتایی که یک پروتئین را کدگذاری می‌کند.»

ابزارهایی برای دستکاری ژنتیک انسان

یک نکته مهم اینکه، باید بدانیم و به دیگران نیز بگوییم که واکسن کووید مبتنی بر mRNA یک واکسن نیست. دلیلش فقط این نیست که واکسن نامیدن آن موجب می‌شود تا شرکت‌های بزرگ دارویی در برابر هرگونه غرامت مصونیت یابند، بلکه همه دلایل پیش‌گفته در این میان مطرح هستند.

 

ریزنکته‌های زن و شوهری

 

 

این ابزارها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شما را به صورت اساسی و بنیادی در معرض برنامه‌نویسی مجدد قرار دهند. اینها واکسن نیستند، اینها دارو نیستند، و به باور من، اینها شیوه درمانی یا علاج بیماری نیستند.

 

 

علیرغم ترسناک بودن این نام‌ها، اما من آنها را چیزی فراتر از ابزارهای شیمیایی، سیستم‌های عامل، پاتوژن‌های ترکیبی، و ابزارهای تولید پاتوژن می‌نامم. این عبارات خودشان روشنگرانه و به اندازه کافی وحشتناک هستند. من آنها را ابزارهایی می‌نامم که ژنتیک شما را برای همیشه دگرگون می‌سازند.

 

 

گلوبال ریسرچ در پایان می‌نویسد: این یک آینده ناگوار است، اما تغییرناپذیر نیست.

 

من کاملاً با مک‌داول هم‌عقیده‌ام که اگر بتوانیم به موقع از خواب بیدار شویم و عوض شویم، مجبور نیستیم چنین چیزی را به‌عنوان آینده خویش بپذیریم یا چنین زمان‌بندی دردناکی را تجربه کنیم.

 

 

با این حال، ما باید ابتدا بپذیریم که این همان مسیر احتمالی است که در آن قرار داریم. چه خوشمان بیاید چه نیاید، مسیر کنونی ما همین است.

 

 

با این حال، این آینده از قبل برنامه‌ریزی شده یک امر مقدر نیست. امید می‌رود که این به مثابه زنگ خطر برای همگان باشد تا سخت‌تر تلاش کنند و تا هنوز وقت هست، این مأموریت تاریک و شوم را متوقف سازند.

 

 

منابع

https://www.globalresearch.ca/mrna-covid-vaccine-not-vaccine/5734464

https://thefreedomarticles.com/10-things-to-know-experimental-covid-vaccines

https://www.bitchute.com/video/6LYagqLH5SGa

https://www.modernatx.com/mrna-technology/mrna-platform-enabling-drug-discovery-development

http://www.aevamagazine.co.uk/timpsila-strong-medicine-for-a-tech-no-logic-age—alison-mcdowell.html


منبع : shiateb.com

قالب وردپرس

درباره‌ی جواد عصمتی

حتما ببینید

3060711 310x165 - چند ایده برای کنترل سروصدای کودکان در آپارتمان

چند ایده برای کنترل سروصدای کودکان در آپارتمان

بسم الله الرّحمن الرّحيم و صلّى اللّه على محمّد و آله الطّاهرين و لعنة الله …

دیدگاهتان را بنویسید