دوشنبه , اکتبر 19 2020
خانه / تغذیه و سلامتی / فواید عشق رشاد به روابط بین تجربیات شخصی و علمی

فواید عشق رشاد به روابط بین تجربیات شخصی و علمی

عشق به شاهی یکی از مواد طبیعی گیاهی است ، زیرا آنها بذر یک گیاه هستند که از بخشهایی از آن برای تهیه دارو استفاده می شود ، بنابراین آیا در مورد فواید عشق رشاد به مفاصل و استخوان ؟ چه هستند فواید عشق رشاد با خرما برای سلامت مفاصل همچنین؟ و انجام می دهد فواید عشق رشاد به استخوان ها تایید شده؟ برای آگاهی از پاسخ این سالات مقاله را دنبال کنید.

فواید عشق رشاد به مفاصل

در گذشته از آن استفاده می شد عشق رشاد عصاره های آن توسط مردم گجرات برای درمان بیماری های التهابی مانند ساخته می شود آرتروزبنابراین ، برای ارزیابی فعالیت ضد التهابی آن در یک آزمایش ، موشهای صحرایی آلبینو چارلز فوستر انتخاب و آزمایشات در سه گروه ، دوز درمانی ، دو و دو گروه انجام شد.

در ادم پنجه ناشی از کاراگینان ، داروی آزمایش فعالیت ضد التهابی متوسطی ایجاد کرد ، با این حال ، اثر به دلیل تفاوت در داده های گروه کنترل ، و در ادم پنجه ناشی از فرمالدئید در موش ها ، این دارو اثرات سرکوبگرانه متوسط ​​تا بزرگی ایجاد می کند.این نشان می دهد که شاه گیاه شاهی دارای یک اثر آنتاگونیست قوی در تکثیر فیبروبلاست است و همچنین ممکن است بر روی اصلاح بافت همبند تأثیر بگذارد.

اما باید توجه داشت که این مطالعه روی موش ها انجام شده است و ما هنوز هم به مطالعات بالینی بیشتری در مورد انسان نیاز داریم.

فواید عشق رشاد به مفاصل آزمایش شده

چون محبوب است از عشق رشاد استفاده کن در برخی از کشورهای عربی به عنوان یک ماده درمانی خوب در اسکلت انسان ، با مشاهدات مثبتی که پزشکان و افراد طب سنتی در مورد بهبود سریع و ترمیم شکستگی ها با مصرف دانه های شاهی مشاهده کرده اند ، این مشاهدات توجه دانشمندان را برای انجام مطالعه با هدف اثبات آن در آزمایشگاه برانگیخته است.

بنابراین ، آنچه در اینجا منظور می شود نه تنها تجربه شخصی بلکه آزمایشات علمی است ، این آزمایش علمی با تحریک شکستگی در وسط استخوان ران چپ 6 خرگوش بزرگسال نیوزلندی سفید انجام شد ، به دو گروه آزمایش ، گروه کنترل و تقسیم شده است. یک روش مختصر با دانه های شاهی مخلوط با رژیم غذایی طبیعی خرگوش ها ، در حالی که هیچ دانه ای به گروه کنترل داده نشد.

اشعه ایکس شکستگی در 6 و 12 هفته بعد از عمل برای ارزیابی ترمیم شکستگی و ترمیم اسناد انجام شد و گروه آزمایش در مقایسه با گروه کنترل از نظر آماری افزایش قابل توجهی در بهبود شکستگی را تجربه کردند و در این تحقیق نتیجه گیری شد که بذر شاهی تأثیر مهمی در بهبود شکستگی خرگوش دارد. از اثرات آن در انسان بعنوان یک ماده طبیعی شناخته شده برای بهبود شکستگی در طب سنتی حمایت شده است ، اما این ممکن است اثرات بالینی قابل توجه دیگری نیز داشته باشد که نیاز به مطالعه بیشتر در مورد انسان دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ryeqTZjX03Y

فواید عشق رشاد به استخوان ها

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی ، اهمیت قرص های شاهی در اینجا این است که حاوی 81 میلی گرم کلسیم در هر 100 گرم است. کلسیم بدون شک ، در افزایش تراکم مفاصل و استخوان ها ، تقویت آنها ، و همچنین در پیشگیری از پوکی استخوان هنگام پیری ، همچنین حاوی 37 میلی گرم از است منیزیم کمبود آن یک عامل خطر برای آرتروز و پوکی استخوان است.

فواید عشق رشاد به خرما برای مفاصل

برخی نظرات نشان می دهد که خوردن عشق راشاد با خرما با خیساندن یا روش های دیگر به تقویت و تقویت سلامت استخوان ها و مفاصل کمک می کند ، اما ما به شواهد و تحقیقات علمی نیاز داریم که این فواید و اثربخشی آنها را برای استخوان ها تأیید کند.

در مورد محتوای تغذیه ای خرما و عشق راشاد ، هر دوی آنها حاوی مواد معدنی کلسیم و منیزیم هستند که برای تقویت استخوان ها و محافظت از آنها در برابر شکنندگی بسیار مهم هستند ، اما اگر می خواهید این قرص ها را به منظور درمانی با خرما بخورید ، ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید و مقدار مصرف آن را دریابید. مناسبت.

اکنون خوانندگان گرامی ، پس از اطلاع از فواید این گیاه و فواید آن با خرما ، در صورت سال دیگری می توانید با یکی از پزشکان ما مشورت کنید. از اینجا.

.

درباره‌ی جواد عصمتی

حتما ببینید

روغن بادام تلخ ، فواید آن و یک هشدار مهم

روغن بادام تلخ این یکی از مهمترین مواد طبیعی است که چندین بار استفاده می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =